• Odwiedziło nas: 5020694

PCK - "Mały Ratownik"

W dniu 10 maja 2018r. uczeń klasy II „a” Michał Jeleń zajął III miejsce w Rejonowym Konkursie PCK „Mały Ratownik” w kategorii klas młodszych szkół podstawowych. Rywalizacja była ogromna, ponieważ w  konkursie uczestniczyły szkoły z Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Michałkowi, serdecznie gratulujemy!

Z kolei Andżelika Kamieńska z kl. VII „e” starowała w kategorii klas starszych. Niestety, nie została sklasyfikowana, ponieważ Zarząd Okręgowy PCK nie wyraził zgody na udział w konkursie uczniów z klas VII, o czym wcześniej nas nie poinformował. Powiedziano nam, że klasy siódme powinny startować z klasami gimnazjalnymi. Uważamy to za nieporozumienie i jest nam z tego powodu przykro. Andżelika była bardzo dobrze przygotowana i miała szanse na miejsce na podium. Andżelika, gratulujemy postawy!