Kiermasz Świąteczny

18 grudnia 2018 roku w świąteczny nastrój wprowadził nas Kiermasz Bożonarodzeniowy, organizowany w naszej szkole od wielu lat.

Dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, którzy włączyli się w powyższe wydarzenie.

Otrzymaliśmy wiele pięknych prac przygotowanych przez Rodziców oraz przyjaciół naszej placówki. Nie zabrakło także ciekawych prac naszych uczniów, nawet tych najmłodszych, którzy wykazali się pomysłowością i dużym zaangażowaniem w wykonaniu swoich dzieł.

Aromatyczne wypieki oraz pyszny smalec zaspokoił kubki smakowe wszystkich przybyłych w tym dniu do naszej szkoły.

Bardzo miłym zaskoczeniem dla organizatorów był fakt, kiedy jeszcze długo przed kiermaszem zgłosili się uczniowie klas starszych, pytając czy kiermasz się odbędzie i zaoferowali swoją pomoc.

Takie sytuacje utwierdzają organizatorów, że warto podejmować takie działania.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w tym dniu nie przeszli obojętnie obok stoisk kiermaszowych.

Zgromadzone środki zostały przekazane Dyrekcji Szkoły oraz Radzie Rodziców na zakup środków dydaktycznych.

Organizatorzy: Anita Dłubis
Edyta Rodak