Akcja „Miś Zdrówko”

SZANOWNI UCZNIOWIE, RODZICE, OPIEKUNOWIE, PRZYJACIELE SZKOŁY

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji zbiórki maskotek – misiów przytulanek dla dzieci przebywających w szpitalach, poradniach, hospicjach oraz domach opiekuńczo – wychowawczych.
Misie – przytulanki niekoniecznie muszą być nowe, ale w dobrym stanie, czyste i zadbane (można dołączyć karteczkę z propozycją imienia dla misia).  Maskotki można przynosić do pani Agnieszki Zimny – wicedyrektor szkoły, do świetlicy szkolnej (pani Elżbiety Gawlik i pani Małgorzaty Rosy) i pani Kamili Kłosowskiej (s.16)

Zbiórka trwać będzie do 15 listopada 2018r
Po tym terminie  misie/przytulanki z załączoną krótką metryczką zostaną przekazane organizatorom akcji - Szkole Podstawowej nr 4 w Sosnowcu.
Serdecznie zachęcamy Społeczność Szkolną do licznego przyłączenia się do zbiórki.

Z misiowymi pozdrowieniami koordynatorzy akcji w naszej szkole-
Agnieszka Zimny, Elżbieta Gawlik, Małgorzata Rosa i Samorząd szkolny